Carla Kocken

Carla is werkzaam op het secretariaat.

Werkdagen: dinsdag, woensdagochtend, donderdag, en vrijdag.

E: c.kocken@bureau-beckers.nl

Deborah Binnendijk

Deborah studeerde Toegepaste Psychologie en Journalistiek, en werkt bij Bureau Beckers als thuis- en ouderbegeleider.

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag.

E: d.binnendijk@bureau-beckers.nl

Harriët Beckers

Harriët Beckers studeerde culturele en maatschappelijke vorming. Voorheen werkte ze als vrijwilligerscoördinator op een asielzoekerscentrum en als verzorgende / begeleidster bij een zorginstelling. Zij werkt bij Bureau Beckers als thuisbegeleider, ondersteuner, ouderbegeleider en bestuurder.

Werkdagen: maandag, dinsdag, en vrijdag.

E: h.beckers@bureau-beckers.nl

T: 06 28 39 33 20 (SMS en WhatsApp)

Harriët

Laura van Beek, MSc.

Laura van Beek heeft pedagogische wetenschappen gestudeerd, met specialisatie angst- en stemmingsstoornissen. Voor ze de overstap maakte naar Bureau Beckers, was Laura verbonden aan het Dr. Leo Kannerhuis. Ze werkt bij Bureau Beckers als thuisbegeleider en zet haar expertise daarnaast in voor onze cursus Minder Piekeren.

Werkdagen: dinsdag—vrijdag.

E: l.van.beek@bureau-beckers.nl

T: ‭06 57 13 93 10‬ (SMS en WhatsApp)

Monique Bockting

Monique studeerde Maatschappelijk Werk en Dienstverlening aan Avans Hogeschool. Bij Bureau Beckers begeleidt ze jongeren en volwassenen op weg naar zelfstandigheid.

Werkdagen: maandag—donderdag.

E: m.bockting@bureau-beckers.nl

T: ‭06 10 20 01 98‬ (SMS en WhatsApp)

Renée Grevers, MSc.

Renée werkt bij Bureau Beckers als counselor en thuisbegeleider. Ze studeerde Psychologie in Utrecht en werkte als psycholoog bij het Autisme Kenniscentrum.

Werkdagen: maandag—donderdag.

E: r.grevers@bureau-beckers.nl

T: ‭06 82 53 67 61‬ (SMS en WhatsApp)

Renée

drs. Wijnand Rekers

Wijnand Rekers werkt bij Bureau Beckers als manager kwaliteit en innovatie. Hiernaast werkt hij als begeleider van jongeren bij hun studie aan voortgezet of hoger onderwijs. Wijnand studeerde wijsbegeerte van wetenschap, technologie en samenleving met als technische specialisatie de toegepaste wiskunde. Hij heeft gewerkt aan de Universiteit Twente en aan de Vrije Universiteit Amsterdam.

Werkdagen: dinsdag—vrijdag.

E: w.rekers@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 30 04 (SMS en WhatsApp)

Wijnand

Ine Lamers

Ine werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: info@structuurpraktijk.nl

T: 06 23 52 63 23

Marjolijn Ankum

Marjolijn werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: info@opgeruimdoporde.nl

T: 06 48 37 59 56

De vestiging van Bureau Beckers in Nijmegen.

Sint Annastraat 376
6525 ZK Nijmegen

T: (024) 3572707
E: info@bureau-beckers.nl

Rekeningnr: NL73 RABO 0103 7619 69
KvK nummer: 59903643