dr. Danny Beckers

Danny Beckers studeerde wiskunde en cultuurgeschiedenis en is universitair docent wetenschapsgeschiedenis aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Daarnaast was hij twaalf jaar werkzaam in het voortgezet onderwijs als docent wiskunde. Hij werkt bij Bureau Beckers als studiebegeleider, ouderbegeleider en bestuurder.

Werkdagen: maandag, en donderdag.

E: d.beckers@bureau-beckers.nl

Danny

Elles Donkers, MSc.

Elles studeerde Orthopedagogiek, en werkt bij Bureau Beckers als (studie-)begeleider.

Werkdagen: maandag—woensdag.

E: e.donkers@bureau-beckers.nl

T: ‭06 45 68 99 71‬ (SMS en WhatsApp)

drs. Jolanda de Wijs

Jolanda de Wijs studeerde Franse taal en cultuur, en werkte als docent en vertaler voor diverse instellingen. Jolanda is verbonden aan Bureau Beckers als personeelsmanager. Hiernaast is ze (ouder-)begeleider.

Werkdagen: maandag—donderdag.

E: j.de.wijs@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 22 84 (SMS en WhatsApp)

Jolanda

Mirjam Pijpers

Mirjam werkt als begeleider bij Bureau Beckers. Ze studeerde Toegepaste Psychologie en Maatschappelijk Werk en Dienstverlening met specialisatie GGZ-agoog. Voorheen werkte ze als psychodiagnostisch medewerkster voor diverse instellingen.

Werkdagen: dinsdag—donderdag.

E: m.pijpers@bureau-beckers.nl

T: ‭06 57 13 93 10‬ (SMS en WhatsApp)

drs. Paula Smink

Paula Smink studeerde Klinische en Ontwikkelingspsychologie aan de Universiteit van Groningen. Ze heeft zich daarna gericht op verschillende gebieden als ASS- en ADHD-problematiek, cognitief-gedragsmatige strategieën en spanningsreductie. Paula is als counselor en ouderbegeleider verbonden aan Bureau Beckers.

Werkdagen: dinsdag, en vrijdag.

E: p.smink@bureau-beckers.nl

Zeynep Arik

Zeynep is afgestudeerd als SJD'er en studeert momenteel orthopedagogiek. Hiernaast is ze werkzaam bij Bureau Beckers als begeleider.

Werkdagen: dinsdag en vrijdagmiddag.

E: z.arik@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 21 62‬ (SMS en WhatsApp)

Marjolijn Ankum

Marjolijn werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: info@opgeruimdoporde.nl

T: 06 48 37 59 56

De vestiging van Bureau Beckers in Nijmegen.

Sint Annastraat 376
6525 ZK Nijmegen

T: (024) 3572707
E: info@bureau-beckers.nl

Rekeningnr: NL73 RABO 0103 7619 69
KvK nummer: 59903643