dr. Danny Beckers

Danny Beckers studeerde wiskunde en cultuurgeschiedenis en is universitair docent wetenschapsgeschiedenis aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Daarnaast was hij twaalf jaar werkzaam in het voortgezet onderwijs als docent wiskunde. Hij werkt bij Bureau Beckers als studiebegeleider.

Werkdag: donderdag.

E: d.beckers@bureau-beckers.nl

Danny

Elles Donkers, MSc.

Elles studeerde Orthopedagogiek, en werkt bij Bureau Beckers als (studie-)begeleider.

Werkdagen: maandag—woensdag.

E: e.donkers@bureau-beckers.nl

T: ‭06 45 68 99 71‬ (SMS en WhatsApp)

drs. Joke van de Plassche

Joke van de Plassche is als psycholoog en verbonden aan Bureau Beckers, waar ze jongeren en volwassenen begeleidt in uiteenlopende fasen van hun leven.

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

E: j.vd.plassche@bureau-beckers.nl

T: 06 82 53 67 61 (SMS en WhatsApp)

Marjan Stegers

Marjan Stegers heeft orthopedagogiek gestudeerd aan de Universiteit Utrecht. Zij heeft bij Bureau Beckers gewerkt als zorgadviseur en ondersteunde in die functie cliënten bij het beheer van hun PGB. Sinds een aantal jaren is zij werkzaam als (ouder-)begeleider.

Werkdagen: dinsdag, woensdag, en vrijdag.

E: m.stegers@bureau-beckers.nl

T: 06 30 61 35 44 (SMS en WhatsApp)

Marjan

Monique Bockting

Monique studeerde Maatschappelijk Werk en Dienstverlening aan Avans Hogeschool. Bij Bureau Beckers begeleidt ze jongeren en volwassenen op weg naar zelfstandigheid.

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

E: m.bockting@bureau-beckers.nl

T: ‭06 10 20 01 98‬ (SMS en WhatsApp)

Monique

drs. Wijnand Rekers

Wijnand Rekers werkt bij Bureau Beckers als manager kwaliteit en innovatie. Wijnand studeerde wijsbegeerte van wetenschap, technologie en samenleving met als technische specialisatie de toegepaste wiskunde. Hij heeft gewerkt aan de Universiteit Twente en aan de Vrije Universiteit Amsterdam.

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, en vrijdag.

E: w.rekers@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 30 04 (SMS en WhatsApp)

Wijnand

Ine Lamers

Ine werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: info@structuurpraktijk.nl

T: 06 23 52 63 23

Nathalie van de Laar

Nathalie werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: nathalie@kindplus.nl

T: 06 45 74 22 27

De vestiging van Bureau Beckers in Nijmegen.

Sint Annastraat 376
6525 ZK Nijmegen

T: (024) 3572707
E: info@bureau-beckers.nl

Rekeningnr: NL73 RABO 0103 7619 69
KvK nummer: 59903643